ETTEVÕTTEST

Oleme Tartus asuv ehitusettevõte, mis teostab näiteks: survesüsteemide, soojustehnika, erinevate torustike (keskküte, aur, gaasid, vesi, õli, suruõhk jpt.), seadmete, tehnosüsteemide, tööstuslahenduste, katlamajade (gaasi-, auru-, keskkütte, pellet-, õliküttel jt.) ja kõikvõimalike metallkonstruktsioonide (terased ja roostevabad terased, eriterased jm.) ehitust ning kõike muud sellega seonduvat.
Teeme sagedast koostööd suuremate materjalide tarnijatega parimate hindade ja materjalide kvaliteedi garanteerimiseks. Samuti soojaettevõtete ja projektijuhtimisettevõtetega, et leida klientidele parim võimalik ja ökonoomseim lahendus.

Töid teostame kõikjal: üle Eesti, samuti ka Põhjamaades ning Baltikumis. Teostame nii renoveerimist kui ka uusehitiste ehitust. Meie ettevõte on loodud 2006.a novembris.

Meie atesteeritud (mma, tig, mig/mag) ja koolitatud kogemustega meistrid on alati valmis pakkuma kvaliteetseid teenuseid ja vastava alaga seotud nõustamist.

Tööde käigus arvestame tänapäevaselt kõrgete ehitusnormidega ja lahenduste pakkumisel rakendame ehitustehnoloogiaid, mis vastavad Eesti Vabariigis ning Euroopa Liidus kehtivatele nõuetele. Kõik meie töötajad omavad ka töö- ja tuleohutuskaarte ning on läbinud vastavad koolitused.

Mõninga ülevaate meie ettevõtte tehtud töödest saate, kui vaatate tehtud tööde galeriid. Kuna aga kõik tööd ja objektid on siiski väga erinevad, siis täpseima ülevaate saab objektiga tutvudes, misjärel on võimalik leida just Teile parim toode, materjal, hind ja võimalik lahendus.

Kui vajate lisainformatsiooni ja tunnete huvi meie teenuste vastu, siis pöörduge kindlasti meie poole, kas telefoni või e-maili teel. Usume, et leiame Teile parima lahenduse.